Non-Stop Dans Akademi – İsmail Uzun

Non-Stop Dans Akademi – İsmail Uzun
Dans Okulu Adı
Non Stop Dans Akademi
Adres
Bayar Cad. Şakacı Sok. No:40/1 Kozyatağı
Telefon
+90 216 380 70 76

 

Non-Stop Dans Akademi – İsmail Uzun

BİZ KİMİZ?

Türkiye’nin önde gelen dans eğitmenleri arasında yer alan İsmail Uzun’un kurucu eğitmenliğini yaptığı NonStop Dans Akademi, 7’den 70’e herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, sosyalleşip dans edebileceği dansı ve sporu temel alan bir eğitim anlayışına sahiptir. Salsa bachata, cha cha cha, kizomba, tango, hip-hop, zumba, pilates ve daha birçok dans ve spor eğitiminin verildiği NonStop Dans Akademi, uzman eğitmen kadrosuyla öğrencilerine en iyi şekilde eğitim vermektedir.

MİSYONUMUZ

Dansı herkes için ulaşılabilir bir hale getirip, genç ve yetenekli dansçılar yetiştirmek ve insanları günlük hayatın stresinden ve zorluklarından uzaklaştırmak adına eğitim vermektedir.

VİZYONUMUZ

NonStop Dans Akademi, öğrencilerine en iyi kalite ve standartlarda eğitim ve hizmet sunmayı amaçlar.

Kurucu ve İşletme Sahibi
İSMAİL UZUN

SOSYAL LATİN DANSLARI / DÜĞÜN DANSI

1979 İstanbul doğumlu olan İsmail UZUN 2009 senesinde Aytunç Bentürk Dans Akademide dans derslerine başladı ve çeşitli yarışmalarda aldığı dereceler sonucunda latin dansları konusunda gelişimini tamamlayarak yine Aytunç Bentürk Dans Akademi ‘de sosyal latin dansları eğitmenliği yapmaya başladı.
2011 yılında ilk defa düzenlenen Türkiye Bachata Cup yarışmasında 3.olan İsmail Uzun sırasıyla 2012¬2013 yılı T.DS.F Yetişkinler B Klasman Salsa yarışması sezon sonu 1.si ve 2013-2014 yılı T.D.S.F Yetişkinler A Klasman Show Salsa yarışması 3.sü oldu.