HABERLER

Dans Geceleri – Öneri ve Şikayet

Dans Geceleri – Öneri ve Şikayet

Dans Geceleri – Öneri ve Şikayet

Salsa Magazin ekibi olarak elimizden geldiğince sizlere iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul’da her hafta minimum 30 Latin Gecesi yapılmaktadır. Hatta bazen günde 8 Latin gecesi mevcut olabiliyor. Artık o kadar çok latin gecesi düzenleniyor ki insanlar bazen aynı günde olan gecelerden hangisine gitsek diye düşünmeye başladı. Bu kadar çok latin gecesi olması sizde mantıklı mı ? İnsanlar ikiye hatta üçe bölmek ne kadar sağlıklı ? Eskiden olduğu gibi keşke organizatörler bir araya gelse bir günde sadece bir gece olsa diye düşünmeden yapamıyoruz.

Çünkü her Latin gecesinin giriş ücreti mevcut, bu durumda aynı günde 2 geceye gitmek isteyen kişi yaklaşık ortama 50 tl kapı giriş ücreti vermek zorunda kalıyor. Bunun dans severleri biraz da olsa zorladığını düşünüyoruz. Herhangi bir latin gecesine gittikten sonra mutsuz bir şekilde ayrılan arkadaşlarımızda mevcut olabiliyor veya Latin gecesinden istediği beklentiyi göremeyenlerde olabiliyor.

Amacımız iç bir latin gecesini kötülemek değildir hatta ve hatta bu gecelerin daha iyi daha güzel olması için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Siz dans severlerin daha mutlu olması için sizlerin görüşlerinize ihtiyacımız bulunmaktadır. Sizlerin sesi olmaktan gurur duyarız.

Salsa Magazin

admin

Haziran 7th, 2017

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir