My Dream Dance – Erkan Gündüz

My Dream Dance – Erkan Gündüz
Dans Okulu Adı
My Dream Dance
Telefon
0535 890 00 20

 

My Dream Dance

Erkan Gündüz

Birşeyleri oldurmanın başlangıcıdır hayal gücü… Dilediğinizi hayal edersiniz; hayal ettiğinizi amaçlarsınız; amaçladığınızı başarırsınız nihayet.

Erkan Gündüz. Hayallerin nasıl gerçek olabileceğinin en güzel örneği.

“Benim hayalim dans etmek” diyerek My Dream Dance okulunu kurar. Tutkuyla bağlıdır hayaline. Hayatını dansa adar. Amacı herkese dans sporunu sevdirmektir.

İyi yapılandırılmış, yüksek kaliteli ve disiplinli eğitimin yanısıra, öğrencilerine saygıdan taviz vermeyen, arkadaşça ve keyifli bir ortamı olan My Dream Dance Okulu 2003 yılında İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde kurulur.

Bugünlere My Dream Dance Okulu, ana stüdyo Taksim’de olmak üzere, Istanbul Kadıköy, Adapazarı, Bolu ve Denizli şubeleriyle yılda 1000’den fazla öğrenciye eğitim veren cok başarılı ve saygın bir kurum haline gelir.

Salsa, Bachata, Cha-cha, Merengue, Rumba, Samba, Paso Doble, Jive gibi Latin-Amerikan stillerinin yanısıra Zumba, Tango, Hip-hop, Sirtaki, Roman, Oryantal ve Zeybek danslarının öğretildiği My Dream Dance Okulu başlangıç seviyesinden yarışmalara katılmak isteyenlere kadar geniş bir kitleye hitap ediyor.

Danstan beklentileri doğrultusunda dansseverleri yetiştirmeyi kendine amaç edinmiş olan okul, aynı zamanda gösteri grubu ile farklı etkinliklere, konserlere, ulusal ve uluslararası festivallere de katılmaktadır.

Dans derslerinin yanısıra My Dream Dance Okulu düzenlediği organizasyonlar, partiler, konsept geceler ile dans tutkusunu beslemeyi, doyasıya dans etmeyi ve sosyalleşmeyi, eğlenceli ama aynı zamanda saygılı ve sorumlu bir atmosferde sağlamakta.