Yağız Bankoğlu Dans ve Sanat Merkezi

Yağız Bankoğlu Dans ve Sanat Merkezi
Dans Okulu Adı
Yağız Bankoğlu Dans ve Sanat Merkezi
Adres
İstanbul / Bostancı
Telefon
0850 224 40 80

 

Yağız Bankoğlu Dans ve Sanat Merkezi

Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi, benimsediği misyonuyla Türkiye’nin önde gelen okulları arasında yer almakta ve sektöründe “doğru eğitim” vizyonuyla hareket etmektedir. Sahne sanatlarının/sporlarının ışığında daha güzel bir geleceğe sahip olabilme arzusunun vermiş olduğu sorumlulukla hareket eden kurumumuz, DANS, MÜZİK ve OYUNCULUK branşlarında usta eğitmen kadrosuyla “Temel Sanat Eğitimi” ve “Profesyoneller İçin Branş Gelişim Programı” üzerine oldukça iddialıdır. Sahip olduğu değerli eğitmen kadrosuyla sanat merkezimiz, 4 yaşından 70 yaşına kadar öğrenci kabul etmektedir. .

Misyonumuz: Ulusal ve evrensel değerleri benimsemiş, sanat ve sporun aydınlığında geleceğe güvenle bakabilen bireyler yetişmesi için eğitim uygulamaları yapmaktır.

Vizyonumuz: Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi, eğitmenleri ile birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda eğitim ve hizmetler sunarak üyelerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, bağlı olduğu kurumlar, üyeleri ve ortakları için devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.