HABERLER

ÖNEMLİ DUYURU… MEDYA VE FOTOĞRAF SANATÇILARI KISMI HAKKINDA…

ÖNEMLİ DUYURU… MEDYA VE FOTOĞRAF SANATÇILARI KISMI HAKKINDA…

Bu Konu Hakkında Açıklama Yapmak Zorunda Kaldık…

Sitemizin çalıştığı firmalar kişiler ve sanatçılar mevcuttur.

Amacımız bu daha iyi bu kadar kötü bu hiç olmamış değil…
Amacımız herkesi aynı çatı altına alıp herkesin daha kolay ulaşmasını sağlamak = ÖRNEK .
– Dans Okulları kısmından çalıştığımız firmaları yani İstanbul’daki dans okullarına ulaşabilirsiniz.
– Dans Gecelerini elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ki sizlerin daha rahat nerede hangi gece olduğunu görmesini sağlıyoruz.

FOTOĞRAFÇILAR kısmında kişilerin Fun Sayfalarından veri çektiğimizi için ONAY alarak bir liste oluşturduk . Sitenin MEDYA kısmından 6 fotoğrafçının çektiği bütün fotoğrafları görebilmenizi sağlamaktır.

Sevgili İbrahim Makineci’nin sayfamızda yada sitede yer alamamasının sebebi kendisinin sitede yer verilmesine ONAY VERMEMESİNDEN kaynaklanmaktadır. Yani onların kötü ve en iyi olduğu için değil. Gönül isterdi ki onların güzel fotoğraflarını da sitemizde görelim…

Ama paylaşılan fotoğrafta yazan son makale cümlesine bakarsanız ” SİTEDE ” yer verilen kişilerin ” daha rahat ulaşmanızı sağlamak olduğunu görebilirsiniz.

Eğer kendileri ONAY vermiş olsalardı orada 6 değil 7 olurdu ve kendilerine seve seve sitemizde yer verirdik. Yapılan yorumlar kırıcı olduğundan diyecek sözümüz yok.. Keşke bu konuyu bilen sevgili arkadaşlarımızın bu yorumlar olmadan konuyu açıklama yapmasını tercih ederdik.

Sevgilerimizle…
SALSA MAGAZİN

admin

Ağustos 5th, 2017

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir