HABERLER

Sporcuların ve Antrenörlerin Görüşleri – İstekleri.!

Sporcuların ve Antrenörlerin Görüşleri – İstekleri.!

YARIŞMALAR HAKKINDA

Bildiğiniz üzere Sosyal Latin Dansları uzun zaman önce yurt dışından ülkemize gelen eğitmenlerin verdiğini workshoplar sayesinde hayatımıza girmiştir. Bunun üzerine bazı isimlerin bir araya gelip Türkiye Dans Sporları Federasyon kurmuşlardır. Tabi kurulun bu kuruluş sayesinde bir sürü yarışmalar düzenlenmiştir hatta düzenlenmeye devam etmektedir. Her federasyonda olduğu gibi herşey mükemmel bir şekilde devam etmiyor. İnsanların isteklerini karşılamak bazen zor yada imkansız olabiliyor. Bu konuların üstüne ülkemizde dans şu anda en üst seviye olmasına rağmen, yarışmaların hala sorunlu olduğu ve çözüm bulunamadığını görebiliyoruz . Bir antrenörümüz adana etabından sonra gördüklerini kamera karşında dile getirmiştir.

Manisa Dans Cafe Akademi sinin Kurucusu ve Eğitmeni olan “ Can Polat Karayel” daha fazla dayanamayıp kamera karşından sorunlarını ve isteklerini dile getirmiştir. Video dinleyince yıllardır aynı sorunların olduğu ve nedense çözülemediğini sizde farkına varacaksınız.

Sonra kendinize şu soruyu soruyorsunuz…
“Sorunları çözemiyor musunuz ? Yoksa çözmek mi istemiyorsunuz ?”

Dans adına gönül veren insanları yıllardır dansa ve yarışmalara küstürdünüz. Şimdi neden yarışmalarda sporcular yok diye soruyorsunuz.. İlk önce iğneleri kendinize batırmalısınız ki çözümler ortak bir şekilde yapılmalı. Daha iyi günler için birbirimiz dinlemeyi ve anlamayı öneriyoruz.

Dans Dolu Günler
Salsa Magazin

admin

Aralık 8th, 2017

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir