HABERLER

YouTuber Ersin Altaş! Hem Destek Hem Spor Zamanı.

YouTuber Ersin Altaş! Hem Destek Hem Spor Zamanı.

Sevigili Dans Severler

Depo Dansın Eğitmenlerinden Ersin ALTAŞ’ ı hepimiz tanıyoruz. Kendisi yerinde duramayan yaramaz bir çocuk olan Ersin ALTAŞ şu anda Dans adına yaptığı başarıları zaten yakında takip ediyoruz, hala da dans adına elinden geleni yapmaya devam ediyor. Fakat son zamanlarda kendisi Youtuber olmaya karar verdi . 🙂 Spor yapmadan duramayan Ersin ALTAŞ fiziğinin sırrını sizlere çektiği videolar ile anlatıyor. Hem doğru hem de düzgün spor yapmak istiyorsanız bu videoları izlemeniz yeterlidir.
Bu durumda Ersin ALTAŞ’ ın videolarını izleyerek hem ona destek oluyoruz hem de spor yapıyoruz. 🙂

YOUTUBER = ERSİN ALTAŞ

Ersin ALTAŞ Kimdir ?

1987 Çanakkale doğumlu olan Ersin ALTAŞ 7 yaşında ailesiyle Balıkesir’in Gönen ilçesine taşındı, ilkokul ve ortaokulu burada okuduktan sonra askeri lise sınavlarını kazanarak öğrenim hayatına İzmir Maltepe Askeri Lisesi’nde devam etti. 2005 yılında askeri liseden mezun olarak Hava Harp Okulu’na geçiş yaptı. 2008 yılında Okan Üniversitesi’ne yatay geçiş yapan Ersin, Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu.
Üniversite döneminde kısa süreli dans dersleri alan Ersin, üniversiteden mezun olduktan sonra dans hayatına Depo Dans Cafe’de devam etmeye başladı. Aynı zamanda bilgisayar mühendisliği yapan Ersin 2010 yılında dans hayatını hobiden daha ileriye taşıyıp profesyonelliğe doğru adım attı.

admin

Nisan 12th, 2017

Yorum Yapılmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir